Rrahja fizike përfundon në plagosje me armë – detaje të reja nga incidenti në Shkup

Në Rrugën e Plastikave ka ndodhur një incident i rëndë në orët e vona të së dielës, ku sipas raportimeve ka të paktën 3 të plagosur.

Mediat kanë publikuar detaje të reja, ku thuhet se para të shtënave me armë, ka pasur rrahje fizike mes disa të rinjve.

Të plagosurit janë transportuar urgjentisht në spitalet “Shën Naumi i Ohrit” dhe “Nënë Tereza”.

Detaje të tjera në vazhdim.

Të ngjajshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button