LAJMI I FUNDIT: Të shtëna te Rruga e Plastikave, raportohet për 3 të plagosur

Të paktën tre persona janë plagosur në një incident të rëndë me armë zjarri në Rrugën e Plastikave në Shkup, raportojnë jozyrtarisht mediat.

Policia dhe ndihma e shpejtë për momentin janë në vendngjarje.

Për detaje të tjera qëndroni me Alfax.mk

Të ngjajshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button