Deri të enjten, pasditeve priten reshje shiu

Paraqitje të shpeshtë të shiut të rrëmbyeshëm dhe bubullimave do të ketë deri të enjten, veçanërisht në orët e pasdites.

Siç bënë të ditur nga Drejtoria për Punë Hidro Meteorologjike, lokalisht proceset do të jenë në formë të motit të ligë me shi të rrëmbyeshëm intensiv, erë të fuqishme dhe paraqitje të izoluar të breshrit.

Stabilizim i motit pritet nga e premtja.

Të ngjajshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button