Gashi: RMV i bashkangjitet SHBA-së në festimin e idealeve të lirisë dhe demokracisë

Kryetari i Kuvendjt, Afrim Gashi së bashku me ministrin e Eurointegrimeve, Orhan Murtezanin, ka marrë pjesë në manifestimin e përvjetorit të pavarësisë së SHBA-së në ambasadën amerikane në Shkup.

“Maqedonia e Veriut i bashkangjitet Shteteve të Bashkuara të Amerikës në festimin e idealeve të lirisë dhe demokracisë. Gëzuar #KatërKorriku! 🇺🇸”, ka shkruar Gashi në Facebook.

Të ngjajshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button