Reshje të dendura shiu, breshër, erë dhe bubullima në Shkup

Shkupi sonte është përfshirë nga stuhi e fortë e përcjellë me erë të fortë, bubullima dhe vende-vende me breshër.

Për momentin në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit, Karposh, Çair dhe në qendër të qytetit ka reshje të dendura shiu, të përcjella me shtrëngata dhe breshër.

Të ngjajshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button